Logo Gmina Ciepielów

Archiwum newsów, strona 82

Obrazek dla news_102

Ślubowanie pierwszoklasistów w Ciepielowie

01.12.2015

W Publicznej Szkole Podstawowej im. dr. Mariana Papuzińskiego w Ciepielowie odbyło się ślubowanie klas pierwszych, na które przybyli rodzice uczniów i zaproszeni goście m.in. : Artur Szewczyk – wójt Gminy Ciepielów, ksiądz proboszcz - Stanisław Sławiński, Elżbieta Giemza – dyrektor ZPO, Małgorzata Rusinowska, Zofia Kucharska – wicedyrektor PSP, Helena Rzepkowska – pielęgniarka szkolna, Adam Greś – przewodniczący Rady Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, którą przygotowały panie: Iwona Leszczyk - Kaca, Małgorzata Kominek i Małgorzata Synderowska

więcej

Obrazek dla news_101

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej

03.12.2023

Dla uczczenia 25 rocznicy istnienia odrodzonego samorządu gminy Ciepielów, w dniu 27 listopada br. odbyła się uroczystość odsłonięcia i poświęcenia tablicy upamiętniającej wieloletniego gospodarza gminy Ciepielów śp. wójta Bogdana Czaplę. Uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej prowadził wójt Artur Szewczyk – do śmierci wójta Czapli, sekretarz gminy i jego zastępca. Uroczystość rozpoczęła się od powitania rodziny śp. wójta Bogdana Czapli, na czele z żoną Elżbietą i córką Magdaleną oraz wszystkich przybyłych gości. W uroczystości wzięli udział między innymi: ksiądz Stanisław Sławiński proboszcz z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Ciepielowie, radni i sołtysi gminy Ciepielów I, II i IV kadencji, radni i sołtysi obecnej kadencji, pracownicy i emeryci Urzędu Gminy w Ciepielowie, kierownicy i pracownicy oraz emeryci z jednostek organizacyjnych gminy, radni powiatowi I kadencji oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Lipsku

więcej

Obrazek dla news_99

Spotkanie poetyckie w Radomiu w Klubie Ygrek z poetą Mariuszem Sakowskim

03.12.2023

Dnia 5 października 2015 jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca do Klubu „Ygrek”w Radomiu, działającym przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlani”, tłumnie przybyli miłośnicy poezji. Jeśli się mówi, że niektórzy ludzie są „skazani” na pisanie, to taką właśnie osobą jest dzisiejszy gość „Ygreka” i Koła Poezji Nieodkrytej „Szuflada” poeta mieszkający w Gminie Ciepielów, pan Mariusz Sakowski.

więcej

Obrazek dla news_96

Zaproszenie - IX Rajd Rowerowy szlakiem Związku Gmin Nad Iłżanką - jesienna inauguracja kampanii Mazowieckiej Komendy Policji „Zabłyśnij na drodze”

03.12.2023

W czwartek 8 października w Ciepielowie odbędzie się jesienna inauguracja kampanii Mazowieckiej Komendy Policji „Zabłyśnij na drodze”, promującej wśród tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego noszenie elementów odblaskowych i dbanie o własne bezpieczeństwo na drodze. Imprezę objął honorowym patronatem Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Rafał Korczak.

więcej

Obrazek dla news_95

Złoty Gody

03.12.2023

W Urzędzie Gminy w Ciepielowie odbyła się uroczystość 50- lecia zawarcia związku małżeńskiego. W jubileuszowej uroczystości wzięło udział siedem par z terenu gminy Ciepielów, między innymi: Krystyna i Adam Antonik z Marianek, Marianna i Henryk Małaczek z Łazisk, Irena i Eugeniusz Niedziela z Łazisk, Zofia i Jan Niedziela z Łazisk, Danuta i Jan Nowotnik z Marianek, Krystyna i Stanisław Pawelczyk z Bielan, Stanisława i Henryk Senderowscy z Sajd.

więcej

Wójt gminy zaprasza

<p>Artur Szewczyk</p>

Artur Szewczyk

Urząd Gminy w Ciepielowie

ul. Czachowskiego 1
27-310 Ciepielów
tel./fax: 48-37-88-080
e-mail: gmina@ciepielow.pl 

Przyjęcia Interesantów:
poniedziałek - piątek:
w godz: 7:15 -15:15

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.