Logo Gmina Ciepielów

News

News zdjęcie id 94

Podziękowanie dla Zbigniewa Gołąbka

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Ciepielowie, wójt i radni Rady Gminy podziękowali radnemu sejmiku wojewódzkiego panu Zbigniewowi Gołąbkowi za dotychczasową pomoc w pozyskiwaniu środków na realizację gminnych inwestycji. Podziękowanie wręczył wójt i Przewodniczący Rady Gminy w Ciepielowie Waldemar Czapla. 


   Zbigniew Gołąbek jest radnym Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz Wiceprezesem Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Mazowieckiego w Warszawie. 
   Wręczając podziękowanie wykonane na grawerowanym szkle z napisem „w imieniu Rady Gminy w Ciepielowie oraz całej społeczności lokalnej Gminy Ciepielów składamy serdeczne podziękowanie za pomoc w pozyskiwaniu środków na realizację gminnych inwestycji”, wójt gminy dodał, że pomoc okazana naszemu samorządowi przez sejmik mazowiecki, zawsze wykorzystywana jest na zrównoważony rozwój całej gminy. Jednocześnie wójt zwrócił się z prośbą o pomoc w dofinasowaniu zaplanowanego na przyszły rok zakupu nowego samochodu pożarniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciepielowie. Na ten cel gmina przeznaczy 150 tysięcy złotych, pozostałą kwotę w wysokości 500 tysięcy złotych dzięki pomocy pana radnego Zbigniewa Gołąbka zamierzamy pozyskać z zewnętrznego dofinasowania. Łączny koszt zakupu nowego samochodu to kwota 650 tysięcy złotych.  
   Pan radny podziękował wójtowi, radnym oraz mieszkańcom gminy, dla których każdego dnia sprawuje funkcję w Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Jednocześnie podziękował za zaproszenie na sesję Rady Gminy i możliwość spotkania się z osobami, z którymi na co dzień współpracuje. Podkreślił, iż bardzo wysoko ceni wójta i radnych gminy za gospodarskie podejście oraz za aktywność w poszukiwaniu środków z zewnątrz na zadania inwestycyjne realizowane w Gminie Ciepielów. Projekty składane przez Gminę w Urzędzie Marszałkowskim są przemyślane i bardzo dobrze przygotowane. Gmina Ciepielów należy do tych gmin, które przodują w wykorzystywaniu środków zewnętrznych, a zdolność przeznaczenia w strukturze własnego budżetu ponad 5 mln powoduje, że gmina należy do najlepszych w subregionie radomskim. „Chcę podkreślić, iż opłaca się aktywność. Ludzie z czasem docenią, że to co robimy, robimy dla nich i ich otoczenia”. Pan radny Zbigniew Gołąbek, dziękując za wyróżnienie, złożył życzenia wszystkim mieszkańcom gminy.

 

 

Dodano 02.10.2015

Wójt gminy zaprasza

<p>Artur Szewczyk</p>

Artur Szewczyk

Urząd Gminy w Ciepielowie

ul. Czachowskiego 1
27-310 Ciepielów
tel./fax: 48-37-88-080
e-mail: gmina@ciepielow.pl 

Przyjęcia Interesantów:
poniedziałek - piątek:
w godz: 7:15 -15:15

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.