Logo Gmina Ciepielów

News

News zdjęcie id 501

Dzień Babci i Dziadka w PSP w Bąkowej

27.01.2020

        W dniu 24 stycznia 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bąkowej odbył się Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali na przygotowanych dla nich miejscach. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju.

         Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Anna Kozieł, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Życzyła wszystkim Babciom i Dziadkom samych pięknych chwil
w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

         Następnie głos zabrali policjanci z naszej gminy, którzy dołączyli się do życzeń, ale także zorganizowali  krótką pogadankę w ramach akcji „Bezpieczny Senior”.       

        Najważniejszą jednak częścią uroczystości były występy naszych uczniów z klas I – III.  Na tle pięknej dekoracji , którą wykonała pani Helena Nowotnik jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie kl. I, którzy razem ze swoją wychowawczynią panią Katarzyną Jaworską – Pańczyk zaprezentowali piękne przedstawienie pt.” Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Następnie klasa II z panią Heleną Nowotnik wyrecytowała  wiersze oraz wspaniale zatańczyła rock and rolla. Na sam koniec zaprezentowało się koło teatralne „The Best”, które pod opieką pani Agnieszki Rolnik przygotowało inscenizację pt. „Babcia Gienia i Dziadek Marian”. Po występie klasy  III zaprezentował się Michał Miller, uczeń klasy V, który zagrał  ludowe piosenki na akordeonie.

       Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej zaprezentować  się przed swoimi dziadkami i wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować za cierpliwość, zrozumienie, opiekę,
a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

     Wzruszenie gości było ogromne. Ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości
i zadowoleniu z ukochanych wnuków. Po występach dzieci pani Dyrektor Anna Kozieł jeszcze raz złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom w imieniu pana Wójta Artura Szewczyka, a następnie wszyscy uczniowie odśpiewali „ Sto lat” i wręczyli piękne kwiaty oraz słodkie upominki.

Wójt gminy zaprasza

<p>Artur Szewczyk</p>

Artur Szewczyk

Urząd Gminy w Ciepielowie

ul. Czachowskiego 1
27-310 Ciepielów
tel./fax: 48-37-88-080
e-mail: gmina@ciepielow.pl 

Przyjęcia Interesantów:
poniedziałek - piątek:
w godz: 7:15 -15:15

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.