Logo Gmina Ciepielów

News

News zdjęcie id 227

Skarbnik Grażyna Szczodra przeszła na emeryturę

28.02.2017

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta XXX sesja Rady Gminy w Ciepielowie, podczas której nastąpiła zmiana na stanowisku Skarbnika Gminy Ciepielów.

Po ponad 30 letniej pracy w Urzędzie Gminy w Ciepielowie i 22 latach na stanowisku Skarbnika Gminy Ciepielów - Głównego Księgowego Budżetu Gminy Ciepielów pani Grażyna Szczodra odeszła na zasłużoną emeryturę.

Pani Grażyna Szczodra rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy w Ciepielowie w dniu 21 maja 1986 roku na stanowisku inspektora do spraw podatków i opłat lokalnych, następnie od 1 października 1990 roku przeszła do księgowości obejmując stanowisko podinspektora. 2 kwietnia 1991 roku awansowała na stanowisko inspektora w referacie finansowym Urzędu Gminy w Ciepielowie. Z dniem 1 października 1995 roku wójt gminy śp. Bogdan Czapla powierzył pani Grażynie Szczodrej pełnienie obowiązków Skarbnika Gminy. 28 marca 1996 roku na wniosek Wójta Gminy Rada Gminy w Ciepielowie Uchwałą Nr XIX/97/1996 powołała panią Grażynę Szczodrą na Skarbnika Gminy – jedną z najbardziej odpowiedzialnych funkcji na szczeblu gminnym.

Podczas pożegnania na sesji Rady Gminy, wójt gminy zwracając się do pani Skarbnik powiedział między innymi: „Miałem przyjemność pracować z panią Skarbnik od 1998 roku, a od 2004 roku ściśle współpracować jako Wójt Gminy Ciepielów. Dzisiaj się rozstajemy, czas na podsumowanie ostatnich lat współpracy, współpracy bardzo owocnej, co widać po ilości zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji. Jeżeli ktoś spytał by się mnie dzisiaj jakim była pracownikiem i odpowiedź miałbym przedstawić w jednym zdaniu – to powiedziałbym, że pani Grażyna Szczodra to: „prawdziwy, prawdziwy fachowiec w zakresie gminnych finansów”. Pracować z panią Skarbnik to był ogromny zaszczyt, ale nie było lekko, bo zawsze miała własne zdanie i za to Ją właśnie szanuję, bo to właśnie dzięki temu, tak sprawnie zarządzamy gminnymi finansami, a wszystkie kontrole Regionalnej Izby Obrachunkowej i ich wyniki mogą być wzorem do naśladowania przez inne samorządy.

Tak już jest w życiu, że coś się zaczyna, coś się kończy, dzisiaj rozstajemy się z panią Skarbnik. Rozstajemy się  dziś ze wspaniałym pracownikiem. Czas biegnie nieubłaganie. Po latach pracy przychodzi pora odpoczynku. Ta odległa chwila stała się rzeczywistością. Dzisiejszy dzień jest zwieńczeniem pewnego etapu w życiu naszej szanownej Koleżanki. Świadectwo jej drogi zawodowej wskazuje na to, że można swoją pracę traktować z zaangażowaniem i okazywać w niej szacunek dla innego człowieka – dzięki temu wszyscy skorzystaliśmy z fachowej wiedzy, sprawniej rozwiązywaliśmy problemy, pracowaliśmy w miłej atmosferze. Z całą pewnością możemy mówić o pani Skarbnik jako fachowcu z powołania, który potrafił połączyć obowiązki z pasją. Pani Skarbnik dziękujemy za długoletnią współpracę i proszę pamiętać, że Urząd Gminy w Ciepielowie jest zawsze dla pani otwarty.

Podczas sesji wójt wraz z Przewodniczącym i Wiceprzewodniczącym Rady Gminy złożyli pani Skarbnik podziękowanie wręczając kwiaty  i specjalną tabliczkę okolicznościową z dedykacją o treści:

Podziękowanie Pani Grażyna Szczodra Skarbnik Gminy Ciepielów: Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha, a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu, z okazji przejścia na zasłużona emeryturę oraz serdeczne podziękowania za wieloletnią owocną współpracę  na rzecz rozwoju Gminy Ciepielów w imieniu własnym, Rady Gminy w Ciepielowie, Pracowników Urzędu Gminy i Kierowników Jednostek Organizacyjnych Gminy Ciepielów oraz całej społeczności lokalnej Gminy Ciepielów pozostając z wyrazami szacunku Artur Szewczyk wójt gminy Ciepielów.

Podziękowanie wraz z kwiatami złożyli pani Skarbnik także dyrektorzy i wicedyrektorzy placówek oświatowych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ciepielowie, Publicznego Gimnazjum w Ciepielowie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Bąkowej oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej. Panią Skarbnik pożegnali także wszyscy pracownicy Urzędu Gminy w Ciepielowie. Pani Skarbnik dziękujemy za wspólną pracę na rzecz rozwoju Gminy Ciepielów i życzymy na zasłużonej emeryturze realizacji wszystkich planów i marzeń. Dziękujemy. 

Wójt gminy zaprasza

<p>Artur Szewczyk</p>

Artur Szewczyk

Pytania do wójta

Wypełnij Odpowiedzi

Urząd Gminy w Ciepielowie

ul. Czachowskiego 1
27-310 Ciepielów
tel./fax: 48-37-88-080
e-mail: gmina@ciepielow.pl 

Przyjęcia Interesantów:
poniedziałek - piątek:
w godz: 7:15 -15:15

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

listopad 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.