Logo Gmina Ciepielów

News

News zdjęcie id 125

Przetargi na salę gimnastyczną, boiska i termomodernizację budynku PSP w Ciepielowie

Wójt Gminy w Ciepielowie informuje, że w dniu 22 lutego 2016 roku ogłoszone zostały trzy przetargi nieograniczone na budowę infrastruktury oświatowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie.

1)budowa sali gimnastycznej przy PSP w Ciepielowie (przedmiotem zamówienia jest budowa sali gimnastycznej przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie. Wykonawca w cenie oferty zapewni pełną obsługę geodezyjną, wytyczenie i inwentaryzację powykonawczą oraz wszelką niezbędną dokumentację i uzgodnienia do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu zgodnie z wydaną decyzją pozwoleniem na budowę).

2) termomodernizację budynku szkoły podstawowej w Ciepielowie (przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciepielowie polegająca na remoncie i docieplaniu ścian budynku i stropodachu, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, remoncie pomieszczeń wewnątrz obiektu, remoncie instalacji c.o.wraz z wymianą kotła centralnego ogrzewania na olejowy, remoncie instalacji sanitarnych wodkan, wymianie pokrycia dachu. Wykonawca zapewni odbiory związane z dopuszczeniem kotłowni do eksploatacji przez UDT oraz wszelką niezbędną dokumentację i uzgodnienia do oddania obiektu do eksploatacji).

3) budowa zespołu boisk sportowych ze sztuczną nawierzchnią wraz z zagospodarowaniem terenu wokół szkoły podstawowej w Ciepielowie (przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu i budowa boisk przy Publicznej Szkole Podstawowej w Ciepielowie polegająca na:

- wykonaniu przebudowy istniejącego boiska do piłki nożnej wyłożonego kostką na boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową wraz z wyposażeniem,

- wykonaniu demontażu istniejącej bieżni w złym stanie technicznym oraz boiska wielofunkcyjnego asfaltowego,

- wykonaniu boiska rekreacyjnego do koszykówki z nawierzchnią poliuretanową wraz z wyposażeniem,

- wykonaniu boiska do badmintona z nawierzchnią poliuretanową wraz z wyposażeniem,

- wykonanie placku rekreacyjnego z nawierzchnią z kostki brukowej ze stołem terenowym do ping ponga oraz szachami terenowymi,

- wykonaniu piłko chwytów boisk,

- wykonaniu placu dojść do boisk i placów z kostki brukowej,

- demontażu istniejącego ogrodzenia z siatki stalowej w ramach stalowych na podmurówce i montażu nowego ogrodzenia systemowego, panelowego,

- przebudowie istniejącej kanalizacji sanitarnej na terenie szkoły związaną z przebudową i budową boisk na tym terenie).

Na realizację wszystkich zadań inwestycyjnych zarezerwowaliśmy ponad 3,5 miliona złotych. Wszystkie przetargi zostaną rozstrzygnięte w dniu 14 marca 2016 roku.

Wójt gminy zaprasza

<p>Artur Szewczyk</p>

Artur Szewczyk

Urząd Gminy w Ciepielowie

ul. Czachowskiego 1
27-310 Ciepielów
tel./fax: 48-37-88-080
e-mail: gmina@ciepielow.pl 

Przyjęcia Interesantów:
poniedziałek - piątek:
w godz: 7:15 -15:15

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.