Logo Gmina Ciepielów

News

News zdjęcie id 106

KONKURS NA NAZWĘ I LOGO PRZEDSZKOLA

14.12.2015

Wójt gminy w Ciepielowie ogłasza konkurs dla Dzieci i Rodziców ( mieszkańców gminy Ciepielów) na nazwę i logo naszego przedszkola. Celem Konkursu jest wyłonienie propozycji nazwy i jej graficznego odzwierciedlenia (logo) będącej charakterystycznym, rozpoznawalnym i łatwo identyfikowalnym określeniem dla Przedszkola Samorządowego w Wielgiem.

Regulamin Konkursu

Założenia konkursu
1. Praca konkursowa powinna zawierać propozycję nazwy przedszkola i jej graficzne odzwierciedlenie (logo).
2. Organizator Konkursu sugeruje krótką nazwę, umożliwiającą jej praktyczne zastosowanie, projekt logo należy przedstawić w formacie A4, w dowolnej technice plastycznej.
3. Nazwa i logo mogą odnosić się do pojęć ze świata dziecięcej wyobraźni i wrażliwości, które sprawią, że przedszkolny świat dziecka będzie integrował się z domem rodzinnym, kojarzył z beztroskim dzieciństwem, radosną zabawą, poczuciem akceptacji.

Terminarz
1. Konkurs rozpoczyna się z dniem 1 stycznia 2016 roku.
2. Prace konkursowe należy dostarczyć do Sekretariatu Urzędu Gminy w Ciepielowie, pok. Nr 3. do dnia 29 lutego 2016 roku.
3. Prace konkursowe należy dostarczyć w zamkniętej kopercie, do projektu nazwy i logo należy dołączyć oświadczenie o przekazaniu praw autorskich na rzecz Organizatora ( Gminy Ciepielów) oraz dane adresowe składającego pracę konkursową zawarte na odwrocie pracy.
3. Laureat lub laureaci zostaną powiadomieni pisemnie o przyznaniu nagrody.

Rozstrzygnięcie Konkursu
1. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w połowie marca 2016 roku r. podczas posiedzenia Komisji Konkursowej, powołanej przez Organizatora.
2. Spośród zgłoszonych do konkursu propozycji Komisja wybierze jeden, który zostanie rekomendowany Organowi Prowadzącemu z możliwością jego wykorzystania przy wszczęciu procedury nadania nazwy dla Przedszkola Samorządowego w Wielgiem.
3. Komisja podejmuje decyzję o wyłonieniu zwycięzcy większością głosów.
4. Decyzja Komisji jest ostateczna i nieodwołalna.
5. Organizator zastrzega sobie prawa zmodyfikowania zgłoszonej propozycji lub połączenia dwóch lub więcej propozycji. Nie pozbawia to zwycięzcy lub zwycięzców należnej nagrody.
6. Wszelkich informacji w sprawie konkursu udziela Marcin Bielecki - Sekretarz Gminy ( pok. nr 18 Urząd Gminy w Ciepielowie)

Nagrody i wyróżnienia
1. Dla laureatów Konkursu przewidziano nagrody rzeczowe.
2. Zwycięski projekt będzie podstawą do wszczęcia procedury nadania nazwy i opracowania logo dla Przedszkola Samorządowego w Wielgiem.
3. Komisja konkursowa wyłoni również projekty, które otrzymają odpowiednio II i III miejsce.
4. Wśród prac konkursowych zostaną wyłonione również projekty wyróżniające się, natomiast wszystkie pozostałe prace zostaną nagrodzone „nagrodami pocieszenia”.

Prawa autorskie
1. Prawa do propozycji nazwy przedszkola i jej graficznego odzwierciedlenia muszą należeć do uczestnika konkursu, po rozstrzygnięciu konkursu prawa autorskie przechodzą na własność Organizatora, czyli Gminy Ciepielów.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Artur Szewczyk
wójt gminy Ciepielów
 

Dodano 14.12.2015

Wójt gminy zaprasza

<p>Artur Szewczyk</p>

Artur Szewczyk

Pytania do wójta

Wypełnij Odpowiedzi

Urząd Gminy w Ciepielowie

ul. Czachowskiego 1
27-310 Ciepielów
tel./fax: 48-37-88-080
e-mail: gmina@ciepielow.pl 

Przyjęcia Interesantów:
poniedziałek - piątek:
w godz: 7:15 -15:15

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.